Nos comunicaremos con Ud. a la brevedad.

Muchas Gracias.

Ana Sayfa

ALAZ HUKUK

Alaz Hukuk Bürosu Avukat Volkan Çiçek yönetiminde, ulusal ve uluslararası şirketlere, kuruluşlara ve kişilere uzmanlık alanlarında avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Temel prensibimiz hukuki ihtilafları doğmadan önce tespit ederek doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere danışmanlık yapmak, hukuki süreçte ise kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır.

Büromuz; iş ve çözüm ortakları olan üniversite öğretim üyeleri danışmanlığında ve tecrübeli avukatlarıyla özel uzmanlık alanları olan İdare Hukuku, İş Hukuku, İmar Hukuku, Vergi Hukuku, İcra- İflas Hukuku, Enerji Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku, Bankacılık- Finans Hukuku, Ticaret Hukuku, Deniz Hukuku alanında dava sorumluluğu üstlenmekte, avukatlık ve danışmanlık yapmaktadır.

Kira Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Fikri Mülkiyet, Sanat Hukuku, Uluslararası İnşaat Hukuku ve Alacak Tahsili alanlarında ise Büromuz, üniversite hukuk hocaları ve diğer uzmanlar ile sürekli danışmanlık ilişkisi içinde davalarını yürütmektedir.

Ayrıca; uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı veya sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi veya hazırlanması gibi hizmetleri Sürekli Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktayız.

Alaz Hukuk Bürosu, akademik disiplin içinde, yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmayı ilke edinen bir Hukuk firmasıdır.

Ana Sayfa

Av. Volkan ÇİÇEK
E.MAIL:   info@volkancicek.av.tr

Juan I. Lucino

Hukuki konularda yazılı veya sözlü danışmanlık, her türlü sözleşme hazırlanması, mevcut sözleşmelerin uygulanmasının sağlanması, yeni çıkan kannunlar hakkında bilgilendirme, üçüncü kişilerle yapılan müzakere görüşmelerine katılma  gibi sorun önleyici hukuk hizmetleri sunmak önceliğimizi oluşturmakla birlikte, dava takibi, ihtilaf  çözümü ve arabuluculuk  hizmetleri de vermekteyiz.

Hukuk ve ceza mahkemeleri, ulusal ve uluslararası tahkim ve arabulucuk kurum ve kuruluşları önünde dava takibi ve ihtilaf çözümü hizmetleri sunmakta, hakem veya arabulucu olarak görev de almaktayız.

İdari kurum ve kurullar nezdinde müvekkillerimizi temsil etmekte, gerektiğinde bu kurum ve kurul kararlarını idari yargı organları önüne götürme hizmeti de vermekteyiz.

Ana Sayfa

Filistin Sokak No.32/3 G.O.P. Çankaya, ANKARA | TÜRKiYE
Tel: +90(312) 436 4646     Faks: +90(312) 436 4545
E.MAIL:   info@volkancicek.av.tr

Enviar